TRW RN60C1022F
Res Metal Film 10.2KΩ 1% 0.125W(1/8W) ¦50ppm/¦C AXL Thru-Hole
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码RN60C1022F