TRW RN60D2001F
Res Metal Film 2KΩ 1% 0.25W(1/4W) -500ppm/¦C to 200ppm/¦C AXL Thru-Hole
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码RN60D2001F