TRW RN60D1004F
Res Metal Glaze 1M Ohm 1% 0.25W(1/4W) ¦100ppm/¦C AXL Thru-Hole
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码RN60D1004F