TRW RN65D2430F
Res Metal Film 243Ω 1% 0.5W(1/2W) -500ppm/¦C to 200ppm/¦C AXL Thru-Hole
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
参数
型号编码RN65D2430F