TRW RN65D2492F
Res Metal Film 24.9KΩ 1% 0.5W(1/2W) -500ppm/¦C to 200ppm/¦C AXL Thru-Hole
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码RN65D2492F