TRW RN55D3010F
Res Metal Glaze 301Ω 1% 0.125W(1/8W) ¦100ppm/¦C AXL Thru-Hole
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码RN55D3010F