TRW RN55D2613F
Res Metal Film 261KΩ 1% 0.125W(1/8W) -500ppm/¦C to 200ppm/¦C AXL Thru-Hole
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码RN55D2613F