TRW RN60D1821F
Res Metal Film 1.82KΩ 1% 0.25W(1/4W) -500ppm/¦C to 200ppm/¦C AXL Thru-Hole
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
参数
型号编码RN60D1821F