TRW RN55D75R0F
Res Metal Glaze 75Ω 1% 0.125W(1/8W) ¦100ppm/¦C AXL Thru-Hole
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
参数
型号编码RN55D75R0F