TRW RN55D1000F
Res Metal Film 100Ω 1% 0.125W(1/8W) -500ppm/¦C to 200ppm/¦C AXL Thru-Hole
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码RN55D1000F