TRW RN55D4990F
Res Metal Film 499Ω 1% 0.125W(1/8W) -500ppm/¦C to 200ppm/¦C AXL Thru-Hole
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
参数
型号编码RN55D4990F