TRW RN55C3092F
Res Metal Film 30.9KΩ 1% 0.1W(1/10W) ¦50ppm/¦C AXL Thru-Hole
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码RN55C3092F